Manicure medyczny

MANICURE MEDYCZNY

„Piękny manicure zaczyna się od zdrowych paznokci” – ORLY

Ciekawostki o Firmie ORLY:

Tak to wszystko się zaczęło

Hollywood 1975r. Jeff Pink zakłada markę ORLY, która w krótkim czasie staje się ulubieńcem profesjonalistów oraz gwiazd światowego formatu. Od ponad 40 lat nieustannie wprowadza na rynek coraz to bardziej innowacyjne produkty, stworzone nie tylko z myślą o upiększaniu, ale przede wszystkim o naprawie, wzmocnieniu pielęgnacji paznokci.

THE ORIGINAL FRENCH MANICURE - Firma ORLY zapoczątkowała trend na manicure francuski, który jest modny po dziś dzień!

ORLY zyskało popularność już w rok po założeniu, tworząc słynny sposób malowania paznokci – French Manicure. Powstał on by pomóc aktorkom skrócić czas pomiędzy zmianami garderoby. Zarówno styliści, jak i same gwiazdy filmowe pokochały ten nowy, naturalny wygląd paznokci, który szybko rozpowszechnił się w świecie mody.

Medyczny manicure męski:

Polega na połączeniu tradycyjnego manicure – opracowanie skórek, piłowanie i przycinanie paznokci – z odpowiednio dobranymi naturalnymi preparatami, które zapewnią zdrowy wygląd skóry oraz odżywią płytkę paznokcia.

Medyczny manicure damski:

Łączy zalety tradycyjnego manicure – opracowanie skórek, piłowanie i przycinanie paznokci – razem z kosmetykami, które odżywiają i utwardzają płytkę paznokcia.

Manicure + lakiero-żel ORLY:

Bezpośrednio na naturalną płytkę nakłada się zdrowy, wegański lakiero-żel, który nie zawiera w swoim składzie żadnych szkodliywych składników (formuła 12 FREE) takich jak: DBP (ftalan dibutylu), Toulenu, Formaldehydu, kamfory, Tpp (fosforan fenylu), żywicy formaldehydowej, parabenów, glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, Ethyl Tosylamide, Ksylenu i MIT (metyloizotiazolinon), a jest przepełniony antyoksydacyjnymi witaminami A + E oraz prowitaminą B5. Utwardza się go tradycyjnie za pomocą lampy UV. Różnica jest nie tylko w samym składzie, ale również w strukturze żelu. Jest on elastyczny, dzięki czemu ładnie pracuje z paznokciem i wygląda o wiele bardziej naturalnie i estetycznie niż hybryda.

Manicure + lakier ORLY

Bezpośrednio na naturalna płytkę nakłada się zdrowy lakier, który nie zawiera w swoim składzie żadnych szkodliwych składników takich jak: DBP (ftalan dibutylu), Toulenu, Formaldehydu, kamfory, MEHQ, żywicy formaldehydowej, parabenów, glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, Ethyl Tosylamide, Ksylenu i MIT (metyloizotiazolinon).

Same korzyści...

Manicure medyczny to nie tylko uroda paznokcia, ale również jego zdrowie. Efekty porównywalne są z tymi, które można uzyskać po wizycie u dermatologa. Paznokcie przestają się rozdwajać, łamać, nie są kruche. Lakier zapobiega ich starzeniu, a także zabezpiecza przed kurzem, wodą i detergentami.

Bez końca...

Manicure medyczny można nosić na paznokciach cały czas. Dzięki naturalnym składnikom lakieru płytka oddycha i jest bardzo dobrze odżywiona.

Rezerwacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00.